Zmiana języka:   

Maszyny do cięcia twardych materiałów narzędziowychPRZECINARKA DO WĘGLIKÓW SPIEKANYCH PW-1Przecinarka do węglików spiekanych PW-1 służy do dokładnego cięcia prętów z twardych materiałów, głównie węglików spiekanych a także ceramiki, cermetali, stali szybkotnących i łożyskowych itp. Zakres średnic możiwych do cięcia w przypadku prętów o przekroju okrągłym wynosi 3 - 32 mm, a przedział długości ciętych prętów to 20 - 350 mm.

PW-1 jest urządzeniem półautomatycznym - cięte pręty umieszcza się w pryzmie mocującej i odbiera ręcznie, natomiast mocowanie ciętego pręta, docisk i podnoszenie tarczy tnącej oraz wyłączanie się przecinarki po zakończonym cyklu cięcia - realizowane są automatycznie, przy czym parametry cięcia są precyzyjnie ustawialne i powtarzalne.

Urządzenie posiada zintegrowany ciśnieniowy układ cieczy smarująco-chłodzącej wraz z pompą, zbiornikiem, filtrem i osadnikiem. Dzięki zabudowie, mgła cieczy smarująco-chłodzącej nie przedostaje się do otoczenia, a maszyna jest bezpieczna dla obsługi. Precyzyjny zderzak nastawny umożlwia uzyskanie powtarzalnych wymiarów ciętych prętów.Przecinarka PW-1 przystosowana jest zarówno do cięcia półfabrykatów z twardych materiałów, jak również do odcinania uszkodzonych części frezów itp. Tarcze stosowane w przecinarkach PW-1 to głównie tarcze z nasypem diamentowym o osnowie żywicznej. Urządzenie przystosowane jest do pracy ciągłej w waunkach produkcyjnych, cechuje się przy tym wysoką jakością i szybkością cięcia.

W ofercie posiadamy także ręczne oraz w pełni automatyczne przecinarki do twardych materiałów - zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt. Oferowane przez nas przecinarki produkowane są przez naszą firmę w całości w Unii Europejskiej.
   Obszar doświadczeń i zainteresowań


Siatka węzłowa (leśna, autostradowa), siatka heksagonalna, gabiony, prostowanie drutu, cięcie drutu, drut kolczasty, cięcie twardych materiałów narzędziowych, zwijanie rozetowe drutu, rozwijanie kręgu rozetowego, powlekanie drutu tworzywem, cynkowanie drutu, przerób - recykling opakowań typu PET, profesjonalny dobór materiałów konstrukcyjnych, nowoczesne systemy napędów i sterowania, maszyny prostująco - tnące drut, giętarki drutu.


Słowa kluczowe: siatka węzłowa, maszyny do siatki węzłowej, siatka heksagonalna, gabiony, hinge joint fence machine, fencing machines, wire mesh, carbide cutting, carbide cut-off, carbide saw.

Maszyny s.c. - Projektowanie i Wytwarzanie
ul. Portowa 47A
47-206 Kędzierzyn-Koźle
tel./fax: +48 77 482 61 38
tel. kom.: 697 301 456 , 502 463 353

e-mail: machines@machines3p.pl
Copyright © 2015 Maszyny s.c.